Бібліотека – це той храм,
де завжди народжується і зберігається духовність.
В. Сухомлинський

      Бібліотека Фахового коледжу Львівського університету бізнесу та права є науковим, навчальним, інформаційним та культурно-освітнім структурним підрозділом, який здійснює бібліотечний та інформаційно-бібліографічний супровід навчально-виховного процесу, наукових досліджень за профілем закладу.

     Якісно сформований і грамотно розставлений бібліотечний фонд – запорука ефективної діяльності бібліотеки, реалізації завдань навчального закладу. Фонд універсальний, відповідає змісту навчання, його інформаційним та виховним функціям, задовольняє запити й інтереси користувачів.

      До формування та комплектування книжкового фонду здійснюється серйозний підхід. Ведеться вся нормативна документація, що стосується комплектування, обліку, стану та характеристики книжкових фондів. Нові надходження до фонду обов′язково систематизуються, здійснюється процес технічної обробки, після чого складається бібліографічний опис документів. Усе це облікується в інвентарній книзі, в алфавітному і систематичному каталогах.

      Загальна площа бібліотечного комплексу – 74 кв.м. Обсяг фондів навчальної, наукової літератури налічує понад 10000 примірників,  більшість з яких підручники та посібники. Доповнює фонд електронна бібліотека, яка знаходиться в читальній  залі  та доступна в локальній мережі коледжу.

      Бібліотека здійснює інформаційну підтримку проведення культурно-масових заходів, семінарів, виховних годин, предметних тижнів. До знаменних і пам'ятних дат оформляються книжкові виставки, тематичні полиці, проводяться перегляди літератури, бібліографічні огляди та інші заходи для популяризації книжкового фонду. В роботі бібліотеки застосовуються новітні інформаційні та бібліотечні технології, використовується Інтернет.

     Також студенти мають можливість скористатися бібліотекою  Львівського університету бізнесу та права.

Забезпечення підручниками, навчальними посібниками, довідковою та іншою навчальною літературою

Підручники придбані в 2022 - 2023 навчальному році

Договір купівлі навчальних посібників

ЕЛЕКТРОННІ БІБЛІОТЕКИ

IMG 93a8ba774de285ef823955c17edb94bf V
Неможливо надати більшого благодіяння молодій людині,    
як надати безкоштовний доступ в хорошу бібліотеку.    
Брайт     

    

Саме для надання такого благодіяння здобувачам освіти, викладачам та працівникам Фахового коледжу Львівського університету бізнесу та права заклад освіти одночасно із збільшенням електронних інформаційних ресурсів постійно працює і над поповненням бібліотечного фонду новими фаховими виданнями. Не став винятком і 2023 рік. Бібліотека коледжу традиційно поповнилась навчальними та методичними підручниками і посібниками останніх років видавництва більш як на 150 000 грн. Адже, сучасна бібліотека у закладі освіти – це потужний інформаційний центр сучасності та своєрідне місце, де якісно забезпечується  навчально-виховний процес через технологічний, соціальний, освітній доступ до інформації як в електронному вигляді, так і на традиційних носіях. Бібліотека коледжу поряд з доступом до інформаційних ресурсів (бази даних, колекції оцифрованих документів, веб-сайти та веб-портали), представлених у мережі Інтернет, якісно надає доступ і до сучасної друкованої літератури.

 

На фото наші фахові бібліотечні новинки )))

Ми використовуємо cookies, щоб забезпечити роботу авторизованих користувачів. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання cookies та Політики конфіденційності. More details…