Наш коледж та Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського тепер офіційно партнери!

Друзі, маємо круті новини! Наш коледж та Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського тепер офіційно партнери! Сьогодні директор Степан Сюшко та ректор Ярослав Свищ підписали договір про співпрацю.
Спільними зусиллями ми робимо шлях від здобувача освіти до професійного спортсмена чи реабілітолога ще коротшим та якіснішим.
Чому це важливо?
Випускники коледжу зможуть продовжити навчання в одному з найкращих профільних закладів освіти за скороченим терміном.
Спільні спортивні тренування, змагання, конференції, майстер-класи, івенти та воркшопи.
Можливість навчатися та підвищувати кваліфікацію у кращих тренерів та викладачів галузі.
Нові знайомства, крута сучасна спортивна база (спільне використання спортивних комплексів коледжу та університету) для тренувань, змагань та ще більше практики!
Це партнерство — інвестиція в успішне майбутнє наших випускників. Разом ми виховуємо нову еліту українського спорту!
Ми не просто даємо диплом — ми відкриваємо двері у великий спорт.



